Яремче

image001 Яре́мче (до 2006 року — Яремча) — місто обласного підпорядкування в Україні, Івано-Франківській області. Розташоване на річці Прут, на автошляху Івано-Франківськ — Рахів — Ужгород. Залізниця зв'язує місто з обласним центром, Тернополем, Києвом та Львовом. Яремче — найвідоміший кліматичний курортПрикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини, центр «зеленого» туризму Прикарпаття, також називають обличчям гірськолижної країни Буковель (.

Вважають, що першим поселився серед гір бідняк Ярема і від його імені пішла назва міста. Утворене в1787 році. Статус міста з 1963 року. 14 грудня 2006 року ВР України уточнила назву міста — з Яремча на Яремче. До Яремче приєднано два стародавні села — Дора та Ямна, які розташовані відповідно нижче і вище за течією річки Пруту. У цих селах збереглися окремі залізничні станції.

 

 

 

 

 

image003 image004

Буковель

Символ якості сфери обслуговування в Україні. Гірськолижний курорт №1 в Україні, і не тільки. Буковель знаходиться між трьома високими горами —Буковель, Довгої і Чорна Клювання. У Буковелі налічується 62 спуски, загальна довжина яких становить 50 кілометрів. Сучасні технічні засоби дозволяють забезпечувати наявність високу якість катання. Всі траси розділені на три типи залежно від складності. Найпростіші відзначені синім кольором, середні — червоним, а професійні спуски — чорним. Це дозволяє відпочивати тут і недосвідченим лижникам, і їх більш професійним колегам.
image006 image009

Драгобрат
Драгобрат — гірськолижний курорт в Українських Карпатах на території Закарпатської області, розташований на абсолютних висотах 1300–1700 м над рівнем моря.
image010 image013

Ворохта
У 100 кілометрах від Івано-Франківська розташований ще один цікавий гірськолижний курорт українських Карпат — Ворохта. Відомий він, в першу чергу, своїми якісними трасами для новачків. Колишня слава Ворохти, як бази для екстремалів, пішла. Зараз трампліни не експлуатуються, так що професіоналам тут буде нуднувато. А ось одна з кращих лижних шкіл робить курорт привабливим для початківців лижників.
image014 image016

Славське
Селище Славське розташоване глибоко в Українських Карпатах за 28 км від м. Сколе, в мальовничій долині річки Опір та її правої притоки Славки, серед покритих лісами та полонинами хребтів Бескидів та Горганів, на схилах гір Тростяна (1235 м над рівнем моря), Ільзи (1066 м), Писаної або Довбушанки (1236 м), Менчела (1014 м), які оточують селище з усіх боків. На північ від селища височить гора Клива (1069 м).
image018 image020

Go to top